Встановлення ГБО

Вас зустрінуть професіонали своєї справи, які допоможуть вибрати і встановлять найоптимальніший комплект газобалонного обладнання, що підходить саме вашому автомобілю . СТО несе повну відповідальність за своїми гарантійними зобов’язаннями, забезпечуючи повний комплекс послуг з переобладнання автомобілів на газове паливо.

Обслуговування ГБО

Технічне обслуговування газового обладнання важливо проводити регулярно і своєчасно, як і сервіс будь-яких інших систем. ТО проводяться через 2 тисячі км пробігу після переобладнання на газ. Надалі технічне обслуговування потрібно через кожні 10 тис. км.

Комп’ютерна діагностика та ремонт

Електронні системи передбачають наявність в автомобілі найскладніших компонентів і систем на базі комп’ютерів. Такі технічно складні сучасні автомобілі висувають найвищі вимоги – діагностика автомобіля, обслуговування та ремонт тільки на самому високому якісному рівні.

Встановлення та діагностика кондиціонерів

Ми виконуємо установку кондиціонерів від найкращих у світі виробників. Автомобільні кондиціонери встановлюються на даху і забезпечують хорошу циркуляцію повітря. Також можна встановити кондиціонер і в салоні.

Діагностика та ремонт кондиціонерів

Надаємо різноманітні послуги по ремонту та сервісному обслуговуванню автомобільних систем кондиціонування.

Документи МРЕО

Ми надаємо повний пакет документів для переобладнання авто на газ. Тому що ми маємо дозвільні документи видані Міністерством Інфраструктури України.

Звертайтесь за деталями!

Наші контакти