Ми виконуємо установку всіх поколіннь ГБО

Переваги системи ГБО

ГБО має однозначну перевагу над дизельним і бензиновим паливом. Використання газобалонного обладнання збільшить термін експлуатації двигуна автомобіля приблизно на 30-40%, при цьому зменшивши витрату масла і свічок, а отже скоротить витрати на ремонт в майбутньому.

Використання газових систем на автомобілі дозволяє експлуатувати його і на рідному виді палива. Іншими словами збільшується максимальна відстань, яку автомобіль може проїхати без дозаправки, і знижуються ризики аварійної зупинки автомобіля, при поломці однієї із систем. Врешті-решт ГБО – це екологічність, газ має менші викиди, на 35-45% менші ніж бензин.

Калькулятор окупності ГБО

Основна мета встановлення ГБО – це економія коштів на паливі до 70 %. Так, як вартість газобалонного обладнання на сьогоднішній день досить висока, кожен водій замислюється про терміни його окупності. У зв’язку з цим ми пропонуємо вам скористатись «Калькулятором ГБО», завдяки якому ви зможете дізнатися термін окупності обладнання, а також суму зекономлених грошей на кожні 100 км пробігу або за 3 роки експлуатації, виходячи з поточних цін на бензин, газ, а також виходячи з розходу палива конкретно вашого автомобіля.

грн.
грн.
грн.
*л/100км
км

місяців
грн.
грн.

Чому ми?


graduate-diploma2
Гарантія

 

calendar-daily-page-on-day-10
Більше 10 років на ринку
ribbon-badge-award
Сертифіковані спеціалісти
signing-the-contract
Повний пакет документів
tools-cross-settings-symbol-for-interface
Встановлення за 1 день

Часті питання


Які бувають різновиди (покоління) ГБО?

1 покоління ГБО.
Системи механічної дії з використанням вакуумного управління, такі системи встановлюються на бензинові карбюраторні автомобілі. (Вже не актуально)
2 покоління ГБО.
Системи механічної дії, доповнені електронним дозуючим пристроєм, робота якого основана на принципі зворотного зв'язку з датчиком кисню. Встановлюються на автомобілі оснащені інжекторним двигуном. Цей пристрій усуває неточності роботи редуктора. (Вже не актуально)
3 покоління ГБО.
Системи з розподіленим вприскуванням, з механічним розподільником-дозатором, який управляється електронним блоком. У впускний колектор подається газ, в кожен циліндр одночасно. Робота основана на принципі моно-вприскування. (Вже не актуально)
4 покоління ГБО.
Системи з розподіленим послідовним впорскуванням газу, з електромагнітними форсунками. Під тиском газ надходить у впускний колектор двигуна через електромагнітні газові форсунки.
5 покоління ГБО.
Системи, засновані на принципі вприскуванні рідкого газу з електромагнітними форсунками. Газ циркулюється всередині самої системи з використанням газового насоса в балоні, в цьому випадку підігрів редуктора не потрібен. На сьогоднішній день, частіше всього встановлюється ГБО 4-го покоління, яке на відміну від попередніх поколінь має значні переваги, і на відміну від ГБО 5-го покоління, перевірене і надійне!